Biz Kimiz?

Toplam Dört Toptan Ve Perakande Mağazası İle TÜrkiye’nin En Kurumsal En Büyük Halı Üretici Toptancı Ve Perakande Firması Olmanın Haklı Gururunu Yaşamaktayız. Mutlu Müşterilerimiz Sayesinde Büyüyüp Genişlemeye Devam Edeceğiz…

Bronz Halı 2018 Yılı Sonlarında Kurulan Perakande Ve Toptan Halı Sektörüne Yeni Bir Nefes Getirmek Ve Evlere Şıklık Katmak İçin Kendi Ürünlerini Üreten Ürettiği Ürünleri Dünyanın Dört Bir Tarafına Pazarlayarak Ülkemize Katma Değer Sağlayan Masko Mobiya Kentinde Hizmet Veren Bir Türk Firmasıdır.Kendi Ürettiği Ürünler İle Diğer Tüm Markalara İlham Kaynağı Olan Modelleri Ve Desenleri İle Halı Piyasasına Yön Veren Bronz Halı Çok Kısa Zamanda Sektörde Lider Konuma Gelmiştir. Maskodaki Mağazasında Toptan Ve Perekande Halı Satışı Yapan Bronz Halı Maskodaki İlk Tercih Edilen Halı Mağazası Ünvanını El Etmiştir.Profesyonel Ve Güler Yüzlü Ekibi İle Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Bronz Halı İlk Hedef Olarak Para Kazanmayı Değil İnsan Kazanmayı İlke Edinmiştir. Biriktirdiği Müşterilerini Aile Bireyleri Olarak Gören Bronz Halı Büyümeye Ve Gelişmeye Devam Etmektedir.

Bronz Halı Kaliteli Ve Güvenilir Hizmetiyle Kısa Sürede Başarıyı Yakalamış Toptan Ve Perakende Mağaza Sayısını Dört Adete Çıkarmıştır. Gerek Mağazalarında Gerekse İnternet Ortamında Daima Müşteri Memnuniyetini Hedefleyerek Hizmet Veren Firmamız. Hedeflediği Güveni Sağlayarak En Fazla Güven Duyulan Halı firması Ünvanını Elde Etmiştir. Mutlu Personel Mutlu İşyeri Mantığı İle Hareket Eden Firmamız Personelerine Verdiği Özen Ve Önemİ Personelin Müşteriye Yansıttıği Güler Yüzle Kazanca Dönüştürmüştür. Ticaretin Asla Ürün Alıp Satmak Olmadığının Bilinci İle Kaliteli Ürün İyi Hizmet Mutlu Müşteri Kavramlarını Daima Ön Planda Tutan Bronz Halı Gün Geçtikçe Mağaza Sayılarını Arttıracak Ve Ülke İstihdamına Katkı Vermeye Devam Edecektir. Yılların Geçmesi Firmamızı Güçlendirmekte  Müşteri Ve Personellerden Kurulu Ailemizi Genişletmektedir.