Akrilik Bambu Hali 21D271B

SKU: 21D271B
Call for pricing

Günümüzde en çok kullanilan hali çesitlerinden biridir. Ipligi dogal olmakla birlikte serinlik hissi olusturan bir nitelige sahip olmustur. Parlak bir yapisi vardir ve dokuma isleminden sonra daha çok merserizasyon ve apre gibi belirli islemlere ihtiyaç duyulmaz. Ipek halilara uygun ve dogal yapisi ile beraber ev dekorasyonu için ayrica önem kazanmistir. Evlerin dekore edilmesi sirasinda kullanilir. Dekorasyon özellikleri için renk ve dokusunun ipeksi olmasi sebebiyle tercih edilir. Bambu hali elektrik süpürgesi ile haftalik olarak süpürme islemleri yapilmalidir. Bambu hali bambu ipek olarak adlandirilmasinin yani sira daha çok iplerinin yumusak oldugu görülür. Ipek halilara çok yakin bir görünüme sahip oldugu için dekorasyon özelliklerine uygun bir sekilde seçilir.

Bambu Hali ve Özellikleri

Bambu hali ipek yapiya sahip olmasindan dolayi ipligi oldukça hafif bir yapi sergiler. Boyayi emme niteligi ile birlikte çesitli doku ve renk özelliklerine sahip olmustur. Özellikle belirli odalarda kullanimlarinin dikkat çektigi bambu halilar nitelik ve kullanim amaçlari dogrultusunda kullanilir.Renk ve yumusak dokusu ile çiplak ayakla bile basildiginda serinlik ve dogallik hissi yasatir. Leke tutmadan aninda temizlenmesi ve daha çok pratiklik saglamasi sebebiyle tercih ediliyor. Toza karsi alerjisi olanlar için kullanisli bir yapiya sahip olmustur.

Bambu Hali Neden Tercih Edilir?

Bambu, özellikle tropikal bölgelerde yetisen oldukça kisa bir sürede yetistigi görülen bir bitkidir. Bitkinin özellikleri yetisme nitelikleri ile daha çok isminden söz ettirir. Bambu hali dogal ipten üretimleri yapildigi için çogunlukla kalite ve dokusu ile ön plana çikmistir. Ekolojik bir elyaftan üretimi yapilmistir. Kullanim kolayligi ve pratikligi saglamasi sebebiyle tercih edilir. Özellikle temizliginin de pratik bir sekilde yapilmasi hijyen kosullari açisindan da önemli bir yere sahip oldugunu göstermistir. Kullanim çesitliligi renk ve dokusu sayesinde oldukça farkliliklar gösterir. Evlerde kullanilan koltuk ve diger nesnelerle de renk uyumu açisindan içerigine bakilmasini saglar.

Bambu Hali Temizligi Nasil Yapilir?

Bambu hali leke çikarabilmek için leke olusan yere aninda dikkat edilmesi ve silme islemi uygulanmalidir. Bambu halilar silinirken iplik kisimlarinin temizlenmesi esnasinda ipligin yattigi yöne dogru hizalanmalidir. Bambu halilar yikatilacagi zaman isi en iyi yapacak olan firmalardan destek alinmasina özen gösterilmelidir.  Ev ve çesitli mekanlarin dekorasyon nitelikleri ile birlikte bir bütünlük olusturur. Ipek elyaf sayesinde bulundugu ortamda farkli bir görünü elde edilmesini saglar. Bambu hali diger halilar içinde en çok tercih edilme sebepleri arasinda hafifligi ve temizliginin de beklenilenden daha kolay olmasi sebebiyledir.

Bambu Hali Kullanim Alanlari

Bambu hali evlerin ve yasanilan mekanlarin dekoratif açidan daha sik ve göze hitap edecek sekilde düzenlenmesini saglamistir. Sadece belirli özellikleri ile degil ayni zamanda temizliginin de kolay olmasi açisindan tercih edildigi görülür. Kullanim alanlari içinde çogunlukla odalarin diger esyalarla uyumunu gösterecek olan zemininde kullaniliyor. Iplik yapisi olarak hafif ve yumusak bir yapiya sahip oldugu için tercih edilir. Iplik yapisi yumusak ve kullanim kolayligi sagladigi için özellikle leke tutmamasi da özelliklerini arttirmistir. Hali denilince en çok dikkat edilen unsur yere basildigi zaman rahatsiz etmemesi ve çogunlukla pratik bir sekilde temizliginin saglanmasi akla gelir. Hafif bir yapiya sahip olan bambu hali da bu özelligi sebebiyle büyük bir kolaylik sagliyor. Renk ve doku özelliklerinin elyaf ve ince ipekten yapilmis olmasi bambu Halilarin ipek bambu seklinde anilmasini da saglamistir. Hali modelri ve fiyatlarini sitemizden inceleyip güvenli bir sekilde temin edebilirsiniz.

WhatsApp Support